
Стелаж Stalgast з перфорованими полицями 900x700x1800 мм нержавіюча сталь
27 778 ₴
- В наявності
- Код: 16429166
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж Stalgast модель 981897090 призначений для складського зберігання в їдальнях та професійній кухні. Виготовлений із високоміцної нержавіючої сталі, має стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція розбірна, передбачена самостійна збірка. Ноги виконані з кутникового профілю і з'єднуються з полицями гвинтами, дозволяють регулювання положення полиць. Розміри: ширина 900 мм, глибина 700 мм, висота 1800 мм. Полиці перфоровані з максимальним допустимим навантажувальним вагою 70 кг на полицю. Ноги оснащені спеціальними регульованими опорами (від 0 до 25 мм) і задньою планкою висотою 40 мм. Усі деталі виконані зі стабільних 40-міліметрових профілів. Нержавіюча сталь забезпечує легку мийність, зберігає властивості при високих і низьких температурах. Усі вироби виробляються під індивідуальні замовлення, час виготовлення 7-21 день.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час виготовлення | 7-21 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Задня планка | 40 |
| Конструкція | Розбірне скручування |
| Мoдель | 981897090 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Ноги | Кутковий профіль із регульованими опорами |
| Регулювання опор | 0-25 |
| Властивості за температури | Зберігає властивості за високих і низьких температур |
| З'єднання полиць | Гвинтове з'єднання |
| Стан | Нове |
| Тип | Стелаж для зберігання |
| Тип полиць | Перфоровані |
| Товщина профілів | 40 |
| Умови постачання | Меблі виконані в формі розпакованої |
| Стійкість | До корозії та харчових продуктів |
| Форма монтажа | Самостійне збирання |
| Чистота поверхности | Легко миється |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 778 ₴


