
Stalgast Стіл зі зливом двокамерний з місцем під холодильник 2200x700x900 мм
55 829 ₴
- В наявності
- Код: 16429174
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробничий Stalgast зі вбудованим двокамерним зливом та місцем для холодильника або посудомийної машини. Габарити: 2200x700x900 мм. Призначений для використання в професійних кухнях, ресторанах та інших підприємствах громадського харчування. Виготовлений з нержавіючої сталі. Конструкція дозволяє розмістити додаткове обладнання під стільницею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 700 мм |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Мoдель | 2200x700x900 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для професійної кухні, ресторану |
| Тип | Стіл виробничий зі зливом |
| Ширина | 2200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 829 ₴


