
Стелаж Stalgast магазинний перфорований 1000x400x1800 мм
23 451 ₴
- В наявності
- Код: 16429176
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж магазинний Stalgast з перфорованими полицями призначений для організації зберігання в торговельних приміщеннях, ресторанах та готелях. Розміри: 1000 мм (ширина) x 400 мм (глибина) x 1800 мм (висота). Конструкція забезпечує надійне зберігання товарів та продукції з зручним доступом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Мoдель | 1000x400x1800 |
| Призначення | Для готелів і ресторанів |
| Тип | Стелаж магазинний |
| Тип полиць | Перфоровані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 451 ₴


