
Стелаж Stalgast складський перфоровані полиці 1000x700x1800 мм
29 585 ₴
- В наявності
- Код: 16429178
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж магазинний Stalgast модель 981897100 призначений для використання в готельно-ресторанному господарстві. Конструкція виконана з нержавіючої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Стелаж гвинтовий, призначений для самостійного монтажу. Розміри: ширина 1000 мм, глибина 700 мм, висота 1800 мм. Полиці перфоровані з максимальною вантажопідйомністю 70 кг на одну полицю. Ноги виконані з кутового профілю та з'єднуються з полицями гвинтами. Полиці регулюються за висотою. Всі ніжки оснащені спеціальними регульованими опорами (діапазон регулювання 0-25 мм) та задньою бортом висотою 40 мм. Ніжки та основа виготовлені з міцного 40-мм профілю. Матеріал характеризується високою механічною міцністю, низькою шорсткістю поверхні для зручного очищення, зберігає властивості при високих та низьких температурах. Меблі поставляються у розібраному вигляді. Усі вироби виробляються на замовлення з часом виготовлення 7-21 день.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота регулювання ніг | 0-25 |
| Глибина | 700 мм |
| Задний борт | Так, висота 40 мм |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 981897100 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Ноги | З кутового профілю |
| Полиці | Перфоровані |
| Розмір профілю основи | 40 |
| Регулювання полиць | Да |
| Складання | Самостійна |
| Тип | Стелаж складаний |
| Стійкість до корозії | Да |
| Форма постачання | Розібрана |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 585 ₴


