
Стіл з двокамерною раковиною Stalgast 2400x600x900 мм з місцем під холодильник
56 085 ₴
- В наявності
- Код: 16429194
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва Stalgast модель 981046240 з двокамерною раковиною та місцем для вбудування холодильника або посудомийної машини. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Загальні розміри: 2400×600×900 мм (внутрішні розміри: 2400×600×850 мм). Задній край столу (раньта) має висоту 40 мм. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Кожна камера раковини має розміри 40×40×25 см. Місце під холодильник або посудомийну машину має ширину 61,5 см. У столі передбачене отвір для змішувача діаметром 33 мм, розташоване на задній кромці між двома камерами. Стіл відправляється у повністю зібраному вигляді у зварній конструкції. для використання у професійних кухнях ресторанів, готелів, шкільних їдалень, харчових виробництв, м'ясних цехів та молочних підприємств. Сумісний з кухонними модулями лінії 600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота | 850 |
| Висота задньої крайки (ранта) | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Довжина: | 2400 мм |
| Кількість камер раковини | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 981046240 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 (ferritic) |
| Призначення | Професійні кухні, ресторани, готелі, столові, харчові виробництва |
| Наявність місця під посудомийну машину | Да |
| Наявність місця під холодильник | Да |
| Розміри камери раковини | 40x40x25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Сумісність | Кухонні модулі лінії 600 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл виробничий із раковиною |
| Тип конструкції | Зварена |
| Ширина місця під холодильник або посудомийну машину | 61.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 085 ₴



