
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний з місцем для холодильника 2400х700х900 мм
59 693 ₴
- В наявності
- Код: 16429198
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва Stalgast (індекс 981047240) зі зливом двокамерним і місцем для холодильника або посудомийної машини. Виконаний з високої якості нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Розміри: 2400×700×850 мм. Конструкція стола включає задній бортик висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками, при цьому задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл поставляється в повному вигляді у зварній формі. Місце для посудомийної машини або холодильника має ширину 61,5 см. На столі є вирізане отвір для змішувача діаметром 33 мм, розташоване у задній кромці між двома камерами. Розміри кожної камери становлять 50×50×25 см. Ідеально підходить для професійних кухонь ресторанів, готелів, підприємств громадського харчування, харчових виробництв, їдалень, м'ясних та молочних виробництв. Можлива модифікація: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з різних типів нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без бортиків або з додатковими бортиками довільної висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками, посиленням та амортизацією стільниці ламінованою плитою, з полицею на будь-якій висоті, з отвором зливу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього ранця | 40 |
| Глибина | 240 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 981047240 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Застосування | Для ресторанів, готелів, харчових виробництв, столових, м'ясних і молочних виробництв |
| Розміри камери | 50х50х25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Форма постачання | Зварена |
| Ширина місця під холодильник/посудомийну машину | 61.5 |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 693 ₴


