
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast з місцем для холодильника 2400х700х900 мм
59 693 ₴
- В наявності
- Код: 16429201
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast модель 981037240 з місцем для холодильника або посудомийної машини. Розміри: 2400х700х850 мм. Виконаний з нержавіючої сталі ферритної AISI 445 високої якості. Задній борт висотою 40 мм. Конструкція оснащена чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Стіл поставляється в повній збірці у зварному вигляді. Місце для посудомийної машини або холодильника має ширину 61,5 см. Розміри кожної кухонної кам'єри: 50х50х25 см. У столі передбачене отвір для змішувача діаметром 33 мм, розташоване на задній кромці між двома камерами. для професійних кухонь ресторанів та готелів, харчових виробництв, їдалень, м'ясних та молочних цехів. Може бути виготовлений у будь-яких користувацьких розмірах за додатковим замовленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 981037240 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Розміри камери | 50х50х25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл кухонний зі зливом |
| Форма постачання | Зварена в повній збірці |
| Ширина місця для холодильника або посудомийної машини | 61.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 693 ₴



