
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний з шафкою 1400x600x850 мм
69 982 ₴
- В наявності
- Код: 16429207
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва компанії Stalgast модель 981056140 призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, їдалень, м'ясокомбінатів та молочних заводів. Виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стіл оснащений двома прямокутними зливами розміром 40×40×25 см з отвором діаметром 33 мм, шафою з регульованою полицею всередину та робочою полицею. Конструкція включає задню кромку висотою 40 мм та чотири опори, задні опори зміщені на 80 мм відносно стільниці. Елементи з'єднані зварними швами. Загальні розміри: 1400×600×850 мм. За вимогою замовника можливо виготовлення в інших розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа 0,8-2 мм, з додатковими кромками, гумовим амортизатором, покриттям ламінатом, полицями на різних рівнях, отвором для дробарки відходів, збільшеною кількістю зливів та інших модифікацій. Стіл поставляється в повній комплектації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота задньої крайки | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору | 33 |
| Довжина: | 1400 мм |
| Кількість зливів | 2 |
| Кількість опор | 4 |
| Комплектація | Шафа з регульованою полицею, робоча полиця |
| Мoдель | 981056140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, столових, м'ясокомбінатів, молочних заводів |
| Розмір комори зливу | 40×40×25 |
| Зміщення задніх опор | 80 |
| Стан | Нове |
| Спосіб з'єднання | Зварювання |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 982 ₴



