
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний з шафою та полицею 1500х700х850 мм
74 880 ₴
- В наявності
- Код: 16429210
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Stalgast зі вбудованим двокамерним зливом, шафою та полицею. Призначений для використання в ресторанах, кафе та харчових виробництвах. Розміри: 1500х700х850 мм. Модель оснащена функціональним сховищем та полицею для зручного розміщення посуду та кухонного інвентарю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Мoдель | 1500x700x850 |
| Наявність полиці | Да |
| Наявність шафи | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл кухонний зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 880 ₴


