
Стелаж Stalgast складський 600x500x1800 мм перфоровані полиці
20 628 ₴
- В наявності
- Код: 16429217
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж складський Stalgast призначений для зберігання товарів у приміщеннях готелів, ресторанів та торгових точок. Розміри конструкції: ширина 600 мм, глибина 500 мм, висота 1800 мм. Оснащений перфорованими полицями, що забезпечує зручність розміщення та організацію зберігання різних предметів. Міцна металева конструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 мм |
| Мoдель | 500x1800 |
| Полиці | Перфоровані |
| Тип | Стелаж складаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 628 ₴


