
Стіл зі зливом двокамерним зі шкафою та полицею Stalgast 1500x600x850 мм
71 528 ₴
- В наявності
- Код: 16429228
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл професійний Stalgast зі вбудованим двокамерним зливом, шкафою та полицею. Розміри: 1500x600x850 мм. Призначений для використання на кухнях ресторанів, кафе та інших харчових виробництв. Компактна конструкція із закритим шкафою забезпечує зручне зберігання посуду та інвентарю. Полиця дозволяє організувати робочу простір. Двокамерний злив полегшує процес миття та обробки продуктів і посуду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина: | 1500 мм |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Комплектація | Шафа, полиця |
| Мoдель | 600x850 |
| Призначення | Професійне використання в ресторанах, кафе |
| Тип | Стіл із вбудованим зливом |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 528 ₴


