
Стелаж Stalgast магазинний 700x500x1800 мм перфоровані полиці
22 110 ₴
- В наявності
- Код: 16429233
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж магазинний Stalgast призначений для зберігання товарів у торгових приміщеннях, ресторанах, кафе та на складах. Розміри: 700 мм (ширина) x 500 мм (глибина) x 1800 мм (висота). Оснащений перфорованими полицями, що дозволяє легко регулювати їх положення та забезпечує хорошу вентиляцію товару. Міцна металева конструкція забезпечує надійне зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 мм |
| Мoдель | x1800 |
| Тип | Стелаж магазинний |
| Тип полиць | Перфоровані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 110 ₴


