
Стол зі зливом двокамерним зі шафкою та полицею Stalgast 1500х600х850 мм
71 528 ₴
- В наявності
- Код: 16429235
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва Stalgast зі вбудованим двокамерним зливом, шафкою та полицею. Розміри 1500х600х850 мм. Призначений для використання у професійних кухнях ресторанів та готелів. Має функціональну конструкцію з зручним сховищем під стільницею та додатковою полицею для розміщення кухонного інвентарю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Комплектація | Шафа, полиця |
| Мoдель | 1500x600 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із вбудованим зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 528 ₴


