
Стіл Stalgast зі двокамерною раковиною, шафкою та полицею 1600x700x850 мм
76 942 ₴
- В наявності
- Код: 16429244
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва компанії Stalgast (індекс 981067160) зі двокамерною раковиною, вбудованою шафкою та робочою полицею. Призначений для використання у професійних кухнях ресторанів, готелів, їдалень, підприємств харчової промисловості, м'ясних та молочних виробництв. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Розміри: 1600×700×850 мм. Задній борт висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Елементи стола з'єднані зварними швами. Стіл відправляється у повній комплектації. Отвір діаметром 33 мм. Розміри кожної камери раковини: 50×50×25 см. Вбудована шафка оснащена регульованою внутрішньою полицею для безпечного зберігання кухонного обладнання. Міцна полиця підвищує жорсткість конструкції та забезпечує зручність у роботі. За вимогою клієнта можливе виготовлення в додаткових варіантах: з будь-якими розмірами (точність 1 мм), з різних типів нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа від 0.8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами будь-якої висоти, з вирізами та різними формами стільниці, з підвісними ящиками, з тисненням стільниці в області раковини, з посиленням та віброізоляцією ламінованою пластиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору | 33 |
| Кількість камер раковини | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Комплектація | Повна |
| Мoдель | 981067160 |
| Матеріал | Неіржавка сталь ferritic AISI 445 |
| Наявність полиці | Да |
| Наявність шафи | Да |
| Полиця в шафі | Регульована |
| Розміри камери раковини | 50×50×25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із вбудованою раковиною |
| Тип поєднання елементів | Зварні шви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 942 ₴


