
Стелаж складальний Stalgast перфоровані полиці 900x500x1800 мм
24 792 ₴
- В наявності
- Код: 16429260
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж складальний магазинний Stalgast з перфорованими полицями, призначений для зберігання товарів у ресторанах, готелях та інших харчових підприємствах. Габарити: ширина 900 мм, глибина 500 мм, висота 1800 мм. Конструкція гвинтована, вимагає самостійної збірки. Виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та всіх харчових продуктів. Максимальне допустиме навантаження на одну полицю становить 70 кг. Ніжки виконані з потужного профілю 40 мм з можливістю регулювання в діапазоні 0-25 мм, що дозволяє установити стелаж на нерівних поверхнях. Задній край має висоту 40 мм для додаткової безпеки. Ніжки з'єднані з полицями за допомогою гвинтів. Стелаж поставляється в розібраному вигляді. Нержавіюча сталь гарантує високу механічну міцність, легкість у догляді завдяки низькій шорсткості поверхні, збереження властивостей при високих і низьких температурах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Висота заднього краю | 40 |
| Глибина | 50 мм |
| Конструкція | Скручуваний |
| Кріпити | Гвинтове |
| Мoдель | 981895090 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Профіль ніжок | 40 |
| Регулювання ніжок | 0-25 |
| Тип | Стеллаж складной |
| Тип полиць | Перфоровані |
| Потрібне самостійне складання | Да |
| Форма постачання | Розібрана |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 792 ₴



