
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним з шафою 1800x700x850 мм
80 281 ₴
- В наявності
- Код: 16429261
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним (ліва сторона) з шафою та полицею виробництва Stalgast, модель 981067180. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферит AISI 445. Конструкція складається з двох зливних відділень розмірами 50×50×25 см з круглим отвором діаметром 33 мм. Стіл оснащений закритою шафою для безпечного зберігання кухонного обладнання, всередину якої встановлена регульована полиця. Під столом розташована міцна робоча полиця, що підвищує жорсткість конструкції. Задній край стола висотою 40 мм. Стіл підтримується чотирма ніжками (задні зміщені на 80 мм від краю блата). Усі елементи скріплені зварними швами. Відправляється в зібраному вигляді. для ресторанів, готелів, шкільних їдалень, харчових підприємств, м'ясних цехів, молочних підприємств та професійних кухонь. Товщина сталевого листа від 0,8 до 2 мм. Можливі додаткові опції: різні розміри, інші марки нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), додаткові полиці, знімні ящики, посилення конструкції, спеціальні кромки та отвори під батарею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 180 мм |
| Діаметр отвору зливання | 33 |
| Задний край | 40 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість секцій зливів | 2 |
| Комплектація | Зібраний стіл, 4 ніжки, шафа, полиця, робоча полиця |
| Мoдель | 981067180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритична AISI 445 |
| Сфера застосування | Ресторани, готелі, столові, харчові підприємства, м'ясні цехи, молочні підприємства |
| Робоча полиця | Да |
| Розміри однієї секції зливу | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл кухонний зі зливом |
| Тип кріплення | Зварні шви |
| Товщина листа сталі | 0.8-2 |
| Шафа | Так, з регульованою полицею |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 281 ₴


