
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast з шафкою та полицею 1900x600x850 мм
77 841 ₴
- В наявності
- Код: 16429275
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний від виробника Stalgast призначений для використання в харчових виробництвах, ресторанах та кухнях. Оснащений двокамерною мийною секцією, нижньою шафкою та полицею для зберігання. Розміри: 1900х600х850 мм. Конструкція забезпечує зручність при роботі з посудом та харчовими продуктами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість камер | 2 |
| Комплектація | Шафа та полиця |
| Мoдель | 1900x600x850 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 841 ₴


