
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast з тумбою та полицею 1900x700x850 мм
81 957 ₴
- В наявності
- Код: 16429278
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний від виробника Stalgast призначений для використання на кухнях ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Модель оснащена двома камерами для раковини, тумбою для зберігання та полицею. Розміри: 1900x700x850 мм. Конструкція виконана з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і відповідність санітарно-гігієнічним вимогам. для професійних кухонь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Кількість камер раковини | 2 |
| Комплектація | Тумба та полиця |
| Мoдель | 1900x700x850 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для ресторанів і кафе |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Ширина | 1900 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 957 ₴


