
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним без полиці 1500x600x850 мм
41 615 ₴
- В наявності
- Код: 16429284
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним з лівої сторони без полиці розміри 1500×600×850 мм виробництва компанії Stalgast модель 980806150. Виконаний з високої якості нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, без ламінованого покриття. Штампування по всій довжині стільниці запобігає витіканню води за межі стільниці. Задній борт висотою 40 мм. Камери раковин мають розміри 40×40×25 см. Стіл оснащений отвором для змішувача діаметром 33 мм з легко знімною декоративною накладкою, отвір розташований центрально між камерами. Меблі комплектуються чотирма посиленими ніжками (з'єднані гвинтами) – задні ніжки стола зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл нержавіючий відправляється у зварному вигляді. Меблі ідеальні для підприємств громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних кухонь, готелів, столових підприємств та шкіл, м'ясних лавок, молокозаводів та як додатковий елемент для кухонь з використанням нагрівальних ліній серії 600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Борт задний | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кріплення ніг | Гвинти |
| Мoдель | 980806150 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Наявність полиці | Немає |
| Отвір для змішувача | 33 мм |
| Положення раковини | Лівий бік |
| Розміри камер | 40×40×25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип маскування отвору | Накладка, що легко знімається |
| Тип стільниці | Омега-профілі без ламінування |
| Форма постачання | Зварена |
| Штампування стільниці | По всій довжині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 615 ₴


