
Stalgast Стіл зі зливом двокамерним без полиці 1500x700x850 мм
43 246 ₴
- В наявності
- Код: 16429287
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва Stalgast з вбудованим двокамерним зливом, призначений для використання в ресторанах, кухнях та харчових виробництвах. Розміри: 1500x700x850 мм. Конструкція без полиці. Модель забезпечує функціональне робоче місце з інтегрованою системою зливу для ефективної роботи на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 150 мм |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Мoдель | 1500x700x850 |
| Полиця | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 246 ₴


