
Стіл центральний Stalgast без полиці (зварений) 2000x700x850 мм
30 553 ₴
- В наявності
- Код: 16429288
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці виробництва компанії Stalgast модель 980097200 призначений для професійних кухонь, закладів громадського харчування та гастрономічних установ. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється та посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Стіл ідеально підходить для встановлення в центрі приміщення завдяки відсутності борту. Конструкція оснащена шістьма опорами, з'єднаними методом зварювання. Розміри: 2000х700х850 мм (довжина х ширина х висота). Підходить для закладів гастрономічних, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, столових, м'ясних та молочних цехів. Можливі додаткові варіанти виконання: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, використання різних марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), товщина листа від 0,8 до 2 мм, варіанти без бортів або з бортами довільної висоти, з вирізами та в різних формах стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Борт | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2000 мм |
| Мoдель | 980097200 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для кухонь ресторанів, готелів, підприємств харчової промисловості, столових, м'ясних і молочних цехів |
| Опори | Шість опор, з'єднані зварюванням |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно ламінована плита, легко миється |
| Тип | Стіл центральний |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 553 ₴


