
Стіл централізований без полиці Stalgast 2000х800х850 мм зварений
32 306 ₴
- В наявності
- Код: 16429291
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл централізований без полиці Stalgast 980098200 призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів та підприємств харчової промисловості. Розміри: 2000х800х850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Конструкція без бортика ідеально підходить для розміщення в центрі приміщення. Стіл оснащений шістьма ніжками, з'єднаними методом зварювання. Підходить для гастрономічних підприємств, харчового виробництва, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних виробництв. За замовленням можливі варіанти виготовлення довільних розмірів з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі, з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, з бортиками або без них, з вирізами та нестандартною формою стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без бортика | Да |
| Без полиці | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 200 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Конструкція стільниці | Подвійна ламінована плита |
| Мoдель | 980098200 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Метод з'єднання ніг | Зварювання |
| Призначення | Для кухонь гастрономічних, ресторанних, готельних, харчового виробництва |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Тип сталі | Феритна |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 306 ₴



