
Холодильник Fresco BCR для молока 4л 1400 Вт
29 743 ₴
- В наявності
- Код: 164292918
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Fresco BCR — професійний охолоджуючий пристрій, призначений для зберігання молока та молочних продуктів. Універсальна конструкція забезпечує тривале збереження свіжості продуктів. Оснащений легкою в монтажі, чищенні та ремонту конструкцією. Технічні характеристики: об'єм 4 л, потужність 1400 Вт, ширина 220 мм, глибина 450 мм, висота 350 мм. Компактні розміри дозволяють встановити холодильник у будь-якій точці приміщення. Призначений для універсального використання в побутових та професійних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fresco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | BCR |
| Потужність | 1400 |
| Призначення | Для зберігання молока |
| Об'єм | 4 л |
| Оброблення | Універсальна |
| Тип | Холодильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 743 ₴




