
Стіл центральний Stalgast без полиці 2100x700x850 мм зварний
31 433 ₴
- В наявності
- Код: 16429293
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці виробництва Stalgast (індекс 980097210) призначений для використання в професійних кухнях, ресторанах, готелях, їдальнях та харчових підприємствах. Стіл виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AISI 445 (ферітної). Розміри: 2100x700x850 мм. Стільниця посилена подвійно-ламінованою плитою товщиною 40 мм, легко миється. Конструкція включає шість ніжок, з'єднаних методом зварювання. Відсутність облямівки дозволяє ідеально розмістити стіл у центрі приміщення. Меблі підходять для комплектації кухонь лінії 700. За запитом клієнта можливе виготовлення: у будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0.8 до 2 мм, без облямівки або з додатковими облямівками різної висоти, з вирізами та у довільній формі стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливі варіанти виготовлення | Будь-які розміри, різні марки неіржавкої сталі, з вирізами, з підвісними шухлядами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Допуск розмірів | До 1 |
| Кількість ніг | 6 |
| Мoдель | 980097210 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Метод з'єднання ніг | Зварювання |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, столових, харчових підприємств |
| Наявність обода | Без обода |
| Сумісність із лінією | Лінія 700 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Тип сталі | Феритна |
| Товщина аркуша | 0.8-2 |
| Товщина посилення | 40 |
| Посилення стільниці | Подвійно-ламінована плита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 433 ₴



