
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast без полиці 1600x600x850 мм
44 726 ₴
- В наявності
- Код: 16429295
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний без полиці 1600×600×850 мм від виробника Stalgast, модель 980786160. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, не заповнена ламінованою плитою. По всій довжині стільниці передбачено тиснення, яке запобігає витіканню води за край. Задній край висотою 40 мм. Камери раковин мають розміри 40×40×25 см. Столи мають отвір під змішувач діаметром 33 мм, закритий легко знімною маскувальною пластиною, отвір розташований централізовано між камерами. Меблі оснащені чотирма посиленими ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл поставляється у зварному вигляді. для закладів громадського харчування, харчового виробництва, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних і молочних заводів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 600 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Задній край висота | 40 |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 980786160 |
| Маскова пластина | Легкознімна |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для підприємств громадського харчування, харчового виробництва, ресторанних і вітчизняних кухонь, столових, м'ясних і молочних заводів |
| Ніжки | Посилені |
| Полиця | Немає |
| Постачання | Зварювальний вигляд |
| Розмір камери | 40×40×25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип стільниці | Омега-профіль, тиснена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 726 ₴


