
Стіл центральний Stalgast без полиці 2100x800x850 мм зварний
33 165 ₴
- В наявності
- Код: 16429298
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці компанії Stalgast (індекс 980098210) призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів, підприємств харчової промисловості та навчальних закладів. Розміри: 2100 x 800 x 850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферито AISI 445. Стільниця посилена двійно ламінованою плитою товщиною 40 мм, яка легко миється. Конструкція без борту дозволяє ідеально розташувати стіл у центрі приміщення. Меблі оснащені шістьма ніжками, з'єднаними методом зварювання. Стіл підходить для гастрономічних підприємств, харчопереробних заводів, професійних ресторанних і готельних кухонь, їдалень установ, шкіл, м'ясних та молочних підприємств. Можливі варіанти виготовлення в інших розмірах із точністю до 1 мм і з різних марок сталі за спеціальним замовленням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без бортика | Да |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 210 мм |
| Кількість ніжок | 6 |
| Мoдель | 980098210 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Матеріал стільниці | Подвійно ламінована плита |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, харчових підприємств |
| Стан | Нове |
| Спосіб з'єднання ніжок | Зварювання |
| Тип | Стіл центральний |
| Товщина стільниці | 40 |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 165 ₴



