
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний без полиці 1600x600x850 мм
42 220 ₴
- В наявності
- Код: 16429303
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний з лівої сторони без полиці розмірами 1600×600×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980806160). Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Стільниця легко миється, посилена omega-профілями і не демпфірована ламінованою пластиною. По всій довжині стільниці виконано тиснення, що запобігає витіканню води за межі стільниці. Задній край висотою 40 мм. Камери сливів мають розміри 40×40×25 см. Стіл оснащений отвором для крана діаметром 33 мм, закритим легко знімною маскувальною кришкою, розміщеною в центрі між камерами. Меблі мають чотири посилені ноги, з'єднані болтами, задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл відправляється в зварному вигляді. для харчових підприємств, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних виробництв, а також як елемент, що доповнює, для кухонь з лінією 600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього краю | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору для крана | 33 |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кріплення ніг | Болтове з'єднання |
| Мoдель | 980806160 |
| Маскаровальна кришка для отвору крана | Легко витягується |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Полиця | Немає |
| Розміри камер зливання | 40×40×25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тиснення на стільниці | Да |
| Посилення omega-профілями | Да |
| Форма відправлення | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 220 ₴



