
Стіл центральний без полиці Stalgast 2200x800x850 мм зварений
34 167 ₴
- В наявності
- Код: 16429307
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці 2200x800x850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980098220) призначений для використання у професійних кухнях ресторанів, готелів, їдалень, харчових виробництв та інших харчових закладів. Стіл виконаний з високоміцної нержавіючої сталі ферітної AISI 445, що забезпечує довговічність і стійкість до корозії. Стільниця легко миється та укріплена подвійно ламінованою панеллю товщиною 40 мм. Стіл не має окантування, що дозволяє ідеально розмістити його в центрі приміщення. Меблі оснащені шістьма ніжками, з'єднаними методом зварювання. Розміри: ширина 2200 мм, глибина 800 мм, висота 850 мм. За вимогою клієнта можливо виготовлення в нестандартних розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з листом товщиною від 0.8 до 2 мм, з додатковими окантуваннями різної висоти, з вирізами та в різних формах стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 800 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Мoдель | 980098220 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Метод з'єднання ніг | Зварювання |
| Призначення | Для професійних кухонь ресторанів, готелів, столових, харчових виробів |
| Окантовка | Без окантовки |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Посилення стільниці | Подвійно ламінована панель 40 мм |
| Ширина | 2200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 167 ₴


