
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним без полиці 1600х700х850 мм
42 208 ₴
- В наявності
- Код: 16429309
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним з лівої сторони без полиці 1600×700×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980807160) виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Легко мийна стільниця посилена омега-профілями без ламінованої прокладки. Тиснення по всій довжині стільниці запобігає переливанню води за край. Задній борт висотою 40 мм. Камери зливів мають розміри 50×50×25 см. Столи мають отвір під кран діаметром 33 мм, закритий легко знімною заглушкою, розташованою централізовано між камерами. Меблі оснащені чотирма посиленими ніжками (скріплені болтами) – задні ніжки стола зміщені на 80 мм щодо стільниці. Стіл нержавіючий поставляється у зварній формі. для гастрономічних підприємств, харчової переробки, професійних ресторанних кухонь, готелів, їдалень, м'ясних та молочних виробництв, а також як додатковий елемент для кухонь з тепловими лініями серії 700. Стіл допускає виготовлення за індивідуальними замовленнями з різними варіантами: довільні розміри з точністю 1 мм, різні марки нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа 0,8-2 мм, з бортами або без них, з різними висотами бортів, з вирізами та довільною формою стільниці, з підвісними шафками в місцях без конфлікту зі зливом, з тисненням стільниці лише в області зливу, з посиленням, з ламінованою прокладкою стільниці, з полицею на будь-якій висоті від підлоги, з отвором для подрібнювача відходів, зі зливами різних розмірів та конфігурацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору під кран | 33 |
| Заглушка отвору крана | Знімна |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Конструкція | Зварена |
| Ламінування стільниці | Немає |
| Мoдель | 980807160 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Полиця | Без полиці |
| Застосування | Для гастрономічних підприємств, ресторанів, готелів, столових, харчового виробництва |
| Профілі посилення | Омега-профілі |
| Розмір камер зливу | 50х50х25 |
| Розташування отвору крана | Централізовано між камерами |
| Зміцнення ніг | Болти |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 208 ₴


