
Стіл центральний Stalgast без полиці 2300x800x850 мм зварений
33 314 ₴
- В наявності
- Код: 16429313
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці виробництва Stalgast (модель 980098230) призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів та підприємств харчової промисловості. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм, що забезпечує стійкість та довговічність. Стіл оснащений шістьма ногами, з'єднаними методом зварювання, що гарантує міцність конструкції. Відсутність борту дозволяє використовувати стіл у центрі приміщення. Легко миється та гігієнічний у використанні. Розміри: 2300x800x850 мм. Підходить для кухонь, які використовують лінію обладнання шириною 800 мм. Стіл може бути виготовлений в додаткових варіантах: з іншими типами нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без бортів або з бортами різної висоти, з вирізами та у різних формах стільниці, з підвісними ящиками. При очищенні заборонено використовувати засоби, які містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2300 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Конструкція стільниці | Подвійна ламінована плита |
| Мoдель | 980098230 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Метод з'єднання ніг | Зварювання |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, харчової промисловості |
| Наявність бортика | Немає |
| Сумісність із лінією | Кухонна техніка завширшки 800 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Тип монтажа | Окремішній |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 314 ₴


