
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast 1700x600x850 мм без полиці
41 322 ₴
- В наявності
- Код: 16429315
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний з лівої сторони без полиці 1700×600×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980806170). Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, не загармонізована ламінованою плитою. Тиснення по всій довжині стільниці запобігає виливанню води за край. Задня облямівка висотою 40 мм. Камери раковин мають розміри 40×40×25 см. Столи мають отвір для змішувача діаметром 33 мм, закритий легко знімною кришкою — отвір розташований центрально між камерами. Меблі оснащені чотирма посиленими ніжками (з'єднані гвинтами) — задні ніжки стола зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл нержавіючий відправляється у зварному вигляді. для закладів громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молочних виробництв та як додатковий елемент для кухонь з нагрівальними лініями 600 мм. Можливі додаткові опції: будь-які розміри з точністю до 1 мм, різні типи нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без облямівок або з додатковими облямівками будь-якої висоти, вирізи та будь-яка форма стільниці, підвісні ящики в місцях без конфлікту зі зливом, тиснення тільки біля раковини, посилення, амортизація стільниці ламінованою плитою, полиця на будь-якій висоті, отвір для зливу з подрібнювачем відходів, більша кількість раковин та отворів для змішувачів, раковини інших розмірів за стандартами GN.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Довжина: | 170 мм |
| Кількість камер раковини | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Конструкція ніг | Посилені, з'єднані гвинтами |
| Кришка отвору змішувача | Легкознімне маскування |
| Мoдель | 980806170 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритична AISI 445 |
| Призначення | Підприємства громадського харчування, харчова промисловість, професійні кухні |
| Наявність полиці | Немає |
| Обработка по краям | Тиснення по всій довжині стільниці |
| Покриття стільниці | Без ламінованої плити |
| Розміри камери раковини | 40×40×25 |
| Розташування раковини | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Посилення стільниці | Омега-профілі |
| Форма доставки | Зварювальний вигляд |
| Форма поверхні | Легко миється |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 322 ₴


