
Стіл центральний Stalgast без полиці 2400x700x850 мм зварний
32 271 ₴
- В наявності
- Код: 16429317
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці посилений розміром 2400×700×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980097240). Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Столешниця легко миється, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Стіл не має борту, що робить його ідеальним для розміщення в центрі приміщення. Меблі оснащені шістьма ніжками, з'єднаними методом зварювання. Призначений для використання в гастрономічних закладах, харчовій промисловості, професійних ресторанних кухнях, готельних кухнях, їдальнях шкіл та підприємств, м'ясних і молочних виробництвах. Може використовуватися як додатковий елемент для кухонь з нагрівальними лініями серії 700. Стіл доступний у додаткових опціях: довільні розміри з точністю до 1 мм, різні типи нержавіючої сталі (включаючи AISI 304), товщина листа від 0,8 до 2 мм, з або без бортів довільної висоти, з вирізами та у будь-якій формі столешниці, з підвісними ящиками. УВАГА: не рекомендується мити засобами, що містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Борт | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Доступні опції | Звільні розміри, різні типи сталі неіржавкої, товщина аркуша 0,8-2 мм, варіанти бортів, вирізи, підвісні ящики |
| Кількість ніжок | 6 |
| Мoдель | 980097240 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Метод з'єднання | Зварювання |
| Призначення | Для гастрономічних закладів, ресторанів, готелів, столових, харчової промисловості |
| Сумісність | Сумісний із кухонними лініями серії 700 |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно ламінована плита завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл робочий |
| Тип столу | Центральний без полиці |
| Догляд | Не використовувати засоби, що містять хлор |
| Ширина | 2400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 271 ₴



