
Стіл центральний Stalgast без полиці 2400x800x850 мм зварений
36 272 ₴
- В наявності
- Код: 16429320
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці посилений розміром 2400×800×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980098240), виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Стіл не має бортика, тому ідеально підходить для розміщення в центрі приміщення. Меблі оснащені шістьма ніжками, з'єднаними методом зварювання. Це нержавіючий островний стіл з шістьма ніжками, призначений для закладів громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних кухонь, готельних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молокозаводів та як додатковий елемент для кухонь з використанням нагрівальних ліній серії 800. За запитом клієнта стіл може бути виготовлений з додатковими опціями: в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, із різних марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304 та інші), з листом товщиною від 0,8 до 2 мм, без бортиків або з додатковими бортиками різної висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Тип столу | Острівний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2400 мм |
| Кількість ніжок | 6 |
| Мoдель | 980098240 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Матеріал стільниці | Подвійно ламінована плита |
| Метод з'єднання ніжок | Зварювання |
| Призначення | Для гастрономічних підприємств, ресторанів, готелів, столових, харчової промисловості |
| Наявність бортика | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 272 ₴


