
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast 1700x700x850 мм без полиці
47 830 ₴
- В наявності
- Код: 16429321
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний з лівої сторони без полиці розмірами 1700×700×850 мм виробництва компанії Stalgast (артикул 980807170). Виготовлений з високої якості нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Стільниця легко змивається, посилена профілями omega, не покрита ламінованою плитою. По всій довжині стільниці нанесено тиснення, яке запобігає розливу води за краї столу. Задній бортик висотою 40 мм. Камери раковин мають розміри 50×50×25 см. Стіл оснащений отвором для крану діаметром 33 мм, закритим легко знімною декоративною накладкою, розташованою централізовано між камерами. Меблі мають чотири посилені ноги, з'єднані болтами. Задні ноги столу зміщені на 80 мм щодо стільниці. Стіл виготовляється у зварному вигляді. для закладів громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних кухонь та готелів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип відправлення | Зварений |
| Висота заднього бортика | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Декоративна накладка | Знімна |
| Діаметр отвору для крана | 33 |
| Кількість камер | 2 |
| Кріплення ніг | Болти |
| Мoдель | 980807170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь ferritic AISI 445 |
| Полиця | Немає |
| Розміри камер раковин | 50×50×25 |
| Розташування зливу | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тиснення на стільниці | Да |
| Посилення профілів | Профили omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 830 ₴



