
Стіл центральний Stalgast без полиці 2500х700х850 мм зварений
35 162 ₴
- В наявності
- Код: 16429324
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці виробництва компанії Stalgast (модель 980097250) призначений для професійних кухонь та харчових підприємств. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється і посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Стіл без рант, що дозволяє встановлювати його в центрі приміщення. Конструкція має шість ніг, з'єднаних методом зварювання. Розміри: 2500×700×850 мм. для закладів громадського харчування, харчового виробництва, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних підприємств, а також як доповнення до кухонь з тепловими лініями серії 700. За замовленням можливе виготовлення в додаткових варіантах: будь-які розміри з точністю до 1 мм, різні типи нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа від 0,8 до 2 мм, з рант або додатковими рантами довільної висоти, з вирізами та довільною формою стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без полиці | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2500 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Конструкція стільниці | Подвійна ламінована плита |
| Мoдель | 980097250 |
| Материал ног | Неіржавка сталь |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Метод з'єднання ніг | Зварювання |
| Наявність ранту | Немає |
| Застосування | Для закладів громадського харчування, ресторанів, готелів, харчового виробництва |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 162 ₴



