
Стіл центральний без полиці Stalgast 2500x800x850 мм зварний з нержавіючої сталі
37 271 ₴
- В наявності
- Код: 16429327
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці виробництва Stalgast (індекс 980098250) призначений для професійних кухонь, харчових підприємств та закладів гастрономії. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Стільниця посилена подвійно-ламінованою пластиною товщиною 40 мм. Розміри: 2500x800x850 мм. Стіл оснащений шістьма ногами, з'єднаними методом зварювання. Відсутність кромки (ранта) дозволяє ідеально розмістити стіл у центрі приміщення. Легко мивається стільниця, стійка до харчових кислот та механічних пошкоджень. для ресторанних кухонь, готельних харчоблоків, їдалень, підприємств із переробки харчу, м'ясних та молочних виробництв. За замовленням можливі модифікації: виготовлення у довільних розмірах з точністю до 1 мм, використання інших марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), товщина листа від 0,8 до 2 мм, наявність або відсутність кромок довільної висоти, вирізи та довільна форма стільниці, підвісні ящики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2500 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Мoдель | 980098250 |
| Матеріал | Неіржавка сталь ferritic AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, гастрономічних закладів, харчових виробництв |
| Наявність крайки | Без крайки |
| Розміри | 2500x800x850 |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно-ламінована пластина завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл центральний без полиці |
| Тип з'єднання ніг | Зварювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 271 ₴


