
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний без полиці 1800x600x850 мм
44 436 ₴
- В наявності
- Код: 16429328
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний (лівий) без полиці розмірами 1800×600×850 мм виробництва Stalgast, індекс 980806180. Виконаний з високомісцної нержавіючої сталі AISI 445 ферітної. Робоча поверхня легко моється, посилена омега-профілями, не затишена ламінованою плитою. Тиснення по всій довжині робочої поверхні запобігає розливанню води. Задній борт висотою 40 мм. Камери зливів розмірами 40×40×25 см з отвором під змішувач діаметром 33 мм, закритим легко знімною маскою-заглушкою, отвір розташований централізовано між камерами. Меблі оснащена чотирма посиленими ніжками, з'єднаними гвинтами - задні ніжки зміщені на 80 мм відносно робочої поверхні. Стіл відправляється у зварному вигляді. для підприємств харчової промисловості, ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних лавок, молокозаводів. За додатковим замовленням можливі варіанти виготовлення: з довільними розмірами точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами будь-якої висоти, з вирізами та довільною формою робочої поверхні, з підвісними ящиками, з тисненням тільки в області зливу, з ламінованою плитою для посилення, з полицею на будь-якій висоті, з отвором зливу під подрібнювач відходів, з більшою кількістю зливів та отворів під змішувачі, зі зливами інших розмірів за стандартами GN.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Довжина: | 1800 мм |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Конструкція стільниці | Посилена омега-профілями, без ламінованої плити |
| Мoдель | 980806180 |
| Маска-заглушка для отвору | Легкознімна |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 феритна |
| Ніжки | 4 посилені, з'єднані гвинтами |
| Полиця | Немає |
| Застосування | Для підприємств харчової промисловості, ресторанних і готельних кухонь, столових, м'ясних лавок, молокозаводів |
| Розмір камери зливу | 40x40x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тиснення на стільниці | По всій довжині |
| Форма відправлення | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 436 ₴


