
Стіл центральний без полиці Stalgast 2600x700x850 мм зварний
36 143 ₴
- В наявності
- Код: 16429330
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці, посилений 2700×700×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980097260) виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Легко змивна стільниця посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Стіл не має кромки, що робить його ідеальним для встановлення у центрі приміщення. Меблі оснащені шістьма ногами, з'єднаними методом зварювання. Стіл нержавіючий, островний з шістьма ногами для закупівель гастрономічних, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, столових підприємств і шкіл, м'ясних лавок, молочних виробництв, а також як доповнювальний елемент для кухонь з нагрівальними лініями серії 700. Розміри 260×70×85 сантиметрів. За запитом і за додаткову плату може бути виготовлений у додаткових варіантах: у будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з будь-якого типу нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Колір | Молочний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 260 мм |
| Конструкція ніг | Шість ніг, з'єднані методом зварювання |
| Крайка | Немає |
| Мoдель | 980097260 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для закупівлі гастрономічних, ресторанних, готельних кухонь, столових, м'ясних лавок, молочних виробництв |
| Сумісність | Підходить для кухонь із нагрівальними лініями серії 700 |
| Стільниця | Подвійна ламінована плита завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл центральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 143 ₴



