
Стіл Stalgast зі змивачем двокамерним без полиці 1800x700x850 мм
44 227 ₴
- В наявності
- Код: 16429331
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний стіл з нержавіючої сталі для кухні, виробництво Stalgast (індекс 980787180). Конструкція виконана з високоякісної нержавіючої сталі - феритної AISI 445. Стіл оснащений двома камерами змиву розмірами 50×50×25 см кожна, розташованими з правої сторони. Стільниця укріплена омега-профілями, легко миється, не має шумоізоляції пластиною. По всій довжині стільниці виконано тиснення, що запобігає витіканню води за край. Задня кромка висотою 40 мм. Отвір для змішувача діаметром 33 мм із закупоркою, розташований централізовано між камерами. Чотири посилені ніжки зі зміщенням задніх відносно стільниці на 80 мм. Розміри: 1800×700×850 мм. Стіл поставляється у зварному вигляді. для ресторанів, готелів, шкільних та заводських їдалень, підприємств харчової промисловості, м'ясомолочних комбінатів та пекарень. Можливі індивідуальні варіанти виготовлення з різними матеріалами, товщиною листа, розмірами, формою стільниці, наявністю полок, ящиків та додатковими опціями за запитом клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота задньої крайки | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Закупорювання отвору | Знімне маскування |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Мoдель | 980787180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 феритична |
| Призначення | Ресторани, готелі, харчові виробництва, столові |
| Полиця | Немає |
| Розмір камери зливу | 50×50×25 |
| Розташування зливу | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
| Зміцнення стільниці | Омега-профілі |
| Посилені ніжки | 4 |
| Форма постачання | Зварювальна конструкція |
| Шумоізоляція | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 227 ₴



