
Стіл центральний без полиці Stalgast 2600x800x850 мм зварний нержавіючий
37 893 ₴
- В наявності
- Код: 16429333
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці виробництва компанії Stalgast, модель 980098260, розміри 2600×800×850 мм. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Стільниця легко моється, посилена пластиною з подвійною ламінацією товщиною 40 мм. Стіл не має борту, що дозволяє ідеально використовувати його в центрі приміщення. Меблі оснащені шістьма ногами, з'єднаними методом зварювання. Конструкція призначена для підприємств громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних переробок. Може бути використаний як додатковий елемент для кухонь з нагрівальними магістралями серії 800. За запитом можливе виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм та з різних марок сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бортик | Немає |
| Можливість індивідуального виготовлення | Так, у будь-яких розмірах із точністю до 1 мм, з різних марок сталі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 260 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Мoдель | 980098260 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для підприємств громадського харчування, харчової промисловості, ресторанів, готелів, столових, м'ясних і молочних переробок |
| Полиця | Немає |
| Стан | Нове |
| Спосіб з'єднання ніг | Зварювання |
| Стільниця | Посилена подвійна ламінація, товщина 40 мм |
| Тип | Стіл центральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 893 ₴



