
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний без полиці 1800x700x850 мм
49 073 ₴
- В наявності
- Код: 16429335
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний без полиці розміром 1800×700×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980807180), виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, не має ламінованої плити. На всій довжині стільниці є чеканення, що запобігає витіканню води за край стільниці. Задній кант висотою 40 мм. Камери мийок мають розміри 50×50×25 см. Столи оснащені отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легко знімною накладкою, розташованим централь но між камерами. Меблі оснащені чотирма посиленими ніжками (з'єднані гвинтами) - задні ніжки стола зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл відправляється у зварному вигляді. для ресторанів, підприємств харчової промисловості, професійних ресторанних кухонь, готелів, їдалень установ та шкіл, м'ясних лавок, молочних підприємств. Можливі додаткові опції за доплату: будь-які розміри з точністю до 1 мм, будь-який тип нержавіючої сталі (наприклад AISI 304 та інші), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Довжина: | 1800 мм |
| Конструкція | Двокамерний без полиці |
| Мoдель | 980807180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для ресторанів, кухонь, столових, харчових підприємств, готелів |
| Ніжки | Чотири посилені, з'єднані гвинтами, задні зміщені на 80 мм щодо стільниці |
| Розміри камер зливів | 50х50х25 |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Посилена омега-профілями, без ламінованої плити |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Форма відправлення | Зварена |
| Чеканка на стільниці | По всій довжині для запобігання виливанню води |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 073 ₴


