
Стіл центральний Stalgast без полиці 2700x800x850 мм зварний
39 003 ₴
- В наявності
- Код: 16429340
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний Stalgast без полиці (зварний) 2700x800x850 мм призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів та підприємств харчової промисловості. Модель 980098270 виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Стільниця легко змивається, посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Стіл не має ранта (борта), що робить його ідеальним для розміщення в центрі приміщення. Конструкція включає шість ніг, з'єднаних методом зварювання для надійності. Розміри: довжина 2700 мм, ширина 800 мм, висота 850 мм. Підходить для гастрономічних підприємств, харчового виробництва, професійних ресторанних та готельних кухонь, шкільних та заводських столових, м'ясних та молочних виробництв, а також як доповнення до кухонь з тепловими системами з лінії 800. За запитом можливо виготовлення в додаткових варіантах: довільні розміри з точністю до 1 мм, різні типи нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина сталевого листа від 0.8 до 2 мм, з ранти різної висоти або без них, з вирізами та зміною форми стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість вирізів | Да |
| Можливість виготовлення в інших розмірах | Так. з точністю до 1 |
| Можливість виготовлення з рантами | Так, різної висоти |
| Можливість зміни форми стільниці | Да |
| Можливість використання інших типів неіржавкої сталі | Так, наприклад, AISI 304 |
| Можливість підвісних ящиків | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діапазон товщини аркуша | 0.8-2 |
| Довжина: | 2700 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Мoдель | 980098270 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Метод з'єднання ніг | Зварювання |
| Призначення | Для кухонь гастрономічних підприємств, ресторанів, готелів, харчового виробництва |
| Наявність полиці | Немає |
| Наявність ранту | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Посилення стільниці | Подвійна ламінована плита 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 003 ₴


