
Стіл центральний без полиці Stalgast 2800x700x850 мм зварний нержавіюча сталь
37 763 ₴
- В наявності
- Код: 16429343
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці виробництва Stalgast (індекс 980097280) призначений для використання в професійних кухнях, ресторанах, готелях, харчових підприємствах та їдальнях. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної марки AISI 445. Розміри: 2800×700×850 мм. Стільниця посилена подвійно-ламінованою пластиною товщиною 40 мм, легко миється. Стіл не має бортиків (ранту), завдяки чому ідеально підходить для розміщення в центрі приміщення. Конструкція оснащена шістьма ніжками, з'єднаними методом зварювання. Меблі призначені для гастрономічних закладів, харчового виробництва, професійних кухонь ресторанів та готелів, заводських та шкільних їдалень, м'ясокомбінатів, молочних підприємств, а також як доповнення до кухонь з елементами обігріву серії 700. За запитом клієнта виробник може виготовити стіл за індивідуальними параметрами: у будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), з листової сталі товщиною від 0,8 до 2 мм, з рантами різної висоти або без них, з вирізами та у будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бортики | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2800 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Конструкція стільниці | Посилена |
| Кріплення ніг | Зварювання |
| Мoдель | 980097280 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритична AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, харчового виробництва, столових |
| Сумісність | Сумісний із кухнями серії 700 |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно-ламінована пластина, легко миється |
| Тип | Стіл центральний |
| Тип розміщення | Висхідний (центральний) |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 763 ₴



