
Стіл центральний без полиці Stalgast 2800x800x850 мм зварний з нержавіючої сталі
40 002 ₴
- В наявності
- Код: 16429346
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний без полиці 2800x800x850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980098280) призначений для використання в професійних кухнях ресторанів, готелів, харчових виробництв та їдалень. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Меблі обладнані шістьма ногами, з'єднаними методом зварювання. Стіл не має борту, що дозволяє ідеально розташувати його в центрі приміщення. Підходить для гастрономічних закладів, харчового виробництва, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних виробництв. Можливі додаткові варіанти виконання: довільні розміри з точністю до 1 мм, виготовлення з інших марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), товщина пластини від 0,8 до 2 мм, з додатковими бортами різної висоти, з вирізами та у будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Тип столу | Острівний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 280 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Конструкція стільниці | Подвійно ламінована плита |
| поверхню, що легко миється | Да |
| Мoдель | 980098280 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, гастрономічних установ, харчового виробництва |
| Наявність бортика | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Тип з'єднання ніг | Зварювання |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 002 ₴


