
Стіл зі сдвійною мийкою Stalgast 1100х600х850 мм з дверцями
63 553 ₴
- В наявності
- Код: 16429349
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі сдвійною мийкою Stalgast модель 980876110 професійного призначення для використання в ресторанах, кухнях, столових, м'ясних та молочних виробництвах. Розміри 1100×600×850 мм. Верхня частина виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця не має ламінованого покриття. По всій довжині стільниці виконано тиснення, що запобігає витіканню води за край. Задній кант висотою 40 мм. Мийка розмірами 40×40×25 см з двома відділеннями, отвір для змішувача діаметром 33 мм, закритий знімною маскою, розташований централізовано між камерами. Під стільницею розташована закрита шафка з розпашними дверцями та регульованою полицею всередині. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Виріб поставляється у зварному вигляді. для професійних кухонь гастрономічних закладів, харчових виробництв, а також як додатковий елемент для кухонь із тепловим обладнанням серії 600. Можливе виготовлення з розмірами за індивідуальним замовленням з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі, товщини листового металу від 0.8 до 2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Дверцята | Двостулкові |
| Задний кант | 40 |
| Кількість мийок | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 980876110 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Отвір для змішувача | 33 |
| Покриття стільниці | Без ламінування |
| Полиця в шафці | Регульована |
| Розмір мийки | 40х40х25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із подвійною мийкою |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
| Товщина листового металу | 0.8-2 |
| Форма доставки | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 553 ₴



