
Стіл центральний прохідний Stalgast з розпашними дверима 1000x600x850 мм
44 597 ₴
- В наявності
- Код: 16429350
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний з розпашними дверима від виробника Stalgast (модель 980176100) призначений для використання в професійних кухнях, ресторанах, готелях, їдальнях та харчових виробництвах. Розміри стола 1000x600x850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, укріплена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Відсутність заднього борту дозволяє столу ідеально виконувати функцію центрального стола. Меблі оснащені чотирма ногами зі зварюванням лазером. Стіл має шафку з розпашними дверима внизу. Підходить для використання в гастрономічних закладах, харчовому виробництві, професійних ресторанних та готельних кухнях, їдальнях, м'ясних та молочних виробництвах, а також як додатковий елемент для кухонь з нагрівальними магістралями лінії 600 та для видачі страв у ресторані. На бажання клієнта можливо виконання в додаткових варіантах: у будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з різних видів нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами будь-якої висоти, з вирізами та у будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками, оснащення шафки замком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Дверцята | Відкривні двері |
| Кількість ніг | 4 |
| Конструкція ніг | Лазерне зварювання |
| Конструкція стільниці | Подвійна ламінована плита |
| Мoдель | 980176100 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, столових, харчових виробів |
| Наявність заднього борту | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний прохідний |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 597 ₴


