
Стіл зі зливом двокамерним Stalgast з дверцями 1000x600x850 мм
61 581 ₴
- В наявності
- Код: 16429352
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним з дверцями ревущого типу розмірами 1000×600×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980866100), виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця не ізольована ламінованою плитою. По всій довжині стільниці передбачено тиснення, яке запобігає витіканню води за межи стільниці. Задній край висотою 40 мм. Під стільницею розташований закривається шафа з ревущими дверцями та регульованою полицею всередину. Мийка розмірами 40×40×25 сантиметрів з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легко знімним ковпачком - отвір розташований централізовано між камерами. Меблі оснащені чотирма ніжками - задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл відправляється у зварному вигляді. для закладів громадського харчування, харчових виробництв, професійних ресторанних та готельних кухонь, столових, м'ясних лавок, молочних підприємств та як доповнення до кухонь з нагрівальними системами серії 600. За додатковим замовленням можливе виготовлення зі зміною розмірів з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами довільної висоти, з виїмками та різними формами стільниці, з підвісними ящиками, з тисненням тільки в області мийки, з армуванням, з амортизацією стільниці ламінованою плитою, з полицею на довільній висоті від підлоги, з отвором зливу для мийки під вбудований подрібнювач, з великою кількістю мийок та отворів для змішувачів, а також з мийками інших розмірів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Задний край | 40 |
| Кількість камер мийки | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 980866100 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Матеріал сталі | Феритна неіржавка сталь |
| Полиця | Регульована |
| Розміри мийки | 40×40×25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип дверець | Блискучі дверцята |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 581 ₴


