
Стіл центральний прохідний Stalgast з розпашними дверима 1000x700x850 мм
44 334 ₴
- В наявності
- Код: 16429353
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний Stalgast призначений для використання в професійних кухнях, їдальнях та ресторанах. Модель оснащена розпашними бічними дверима для зручного доступу до внутрішнього простору. Розміри: 1000x700x850 мм (ширина x глибина x висота). Товар призначений для професійного обладнання гастрономічних закладів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Конструкція | З двостулковими дверима |
| Мoдель | 1000x700x850 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний прохідний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 334 ₴


