
Стол центральний прохідний Stalgast зі складаними дверима 1100x600x850 мм
47 076 ₴
- В наявності
- Код: 16429356
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний Stalgast призначений для професійних кухонь ресторанів та закладів громадського харчування. Розміри: 1100x600x850 мм. Оснащений складаними розпашними дверима. Виготовлений з високоякісних матеріалів для використання в умовах інтенсивної експлуатації. Компактний дизайн дозволяє оптимально використовувати простір кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 600 мм |
| Дверцята | Складані двостулкові |
| Мoдель | 1100x600x850 |
| Призначення | Для ресторану та кухні |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний прохідний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 076 ₴


