
Stalgast Стіл центральний прохідний з розпашними дверима 1100х700х850 мм
46 783 ₴
- В наявності
- Код: 16429359
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний Stalgast призначений для використання на кухнях ресторанів, кафе та харчових підприємств. Оснащений розпашними дверима для зручного доступу до внутрішнього простору. Розміри: 1100х700х850 мм. Виріб підходить для професійного використання у сфері готельно-ресторанного бізнесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Конструкція | З двостулковими дверима |
| Мoдель | 1100x700x850 |
| Призначення | Професійне обладнання для ресторанів і кухонь |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний прохідний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 783 ₴


